Nowe szyby ochronią Cię przed słońcem i zimnem.

 In Piękne wnętrza
Ważna jest nowoczesna marka na rynku szyb, będąca synonimem termoizolacyjnych szyb zespolonych i profesjonalnych systemów, cechujących się najwyższą jakością. W budowie szyb zespolonych używa się różnych typów szkła, dobierając w ten sposób najmocniej pożądane parametry przeszklenia.

Okna

Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Systemy szyb zespolonych można podzielić na zestawy dwukomorowe – w skład których wchodzą trzy szyby i zestawy jednokomorowe – składające się z dwóch szyb. W przestrzeniach takich szyb zespolonych możemy montować dekoracyjne elementy. Poniżej przedstawiamy rodzaje szyb zespolonych.

W dzisiejszych czasach znacząca w technologii budowlanej jest wysokowydajna izolacja termiczna. Aby zminimalizować straty energii z pomieszczenia na zewnątrz, w oknach montuje się szyby termoizolacyjne z niskoemisyjną powłoką, w przestrzeni międzyszybowej.

Podstawowym zadaniem jakie spełniają szyby antywłamaniowe jest bezpieczeństwo lokatorów. Szyby te tworzą dużą ochronę domu przed nieproszonymi gośćmi. Wykorzystanie szyby antywłamaniowej w oknie ze wzmocnionymi okuciami pozwala zrezygnować z dodatkowych zabezpieczeń takich jak kraty czy rolety. Szyba np. GlasMax Secure jest laminowana.

Czy sądzisz, że znajdziesz potrzebne dane w odniesieniu do opisywanego zagadnienia? Oczywiście, że tak – przejdź do tekstu (https://heliosstrategia.pl/elektrownia-sloneczna/) i kliknij w odsyłacz tu.

Dzięki temu stopień bezpieczeństwa możemy modelować do naszych potrzeb stosując różne kombinacje szkła oraz liczbę warstw ciężko rozciągliwej folii PVB. Im jest więcej warstw i grubsza folia, tym większa jest ochrona przed włamaniem.

Szyby przeciwsłoneczne mają za zadanie zapobiegać przegrzewaniu się pomieszczeń, zwiększa to znacznie poczucie komfortu oraz zmniejsza koszty klimatyzacji. Wyjątkowe znaczenie ma to w wypadku budynków użyteczności publicznej np. biurowcach. Nasze nowoczesne szkła przeciwsłoneczne stanowią nie tylko skuteczną ochronę przed nagrzewaniem się pomieszczeń w czasie lata, ale także ograniczają straty ciepła w czasie zimy.

Ogromne znaczenie dla naszego komfortu ma również ochrona przed hałasem. Oferowane szyby dźwiękoizolacyjne są stosowane wszędzie tam, gdzie nie da się zlikwidować lub zmniejszyć źródła hałasu.

Wybierz rozwiązanie odpowiednie dla siebie!

Poznaj propozycję wykończeń pomieszczeń firmy :
Wyświetl większą mapę

Recommended Posts

Leave a Comment