Nowoczesny producent okien i rolet okiennych.

 In Remont i budowa
Firma DRUTEX S.A. jest firmą nowoczesną, stosującą w produkcji najnowsze technologie. Szczególnie polecana kiedy poszukujesz w sieci drzwi pcv producenta markowego.

drewniane okna

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

Na chwilę obecną DRUTEX S.A.

jest największym producentem stolarki otworowej z PCV w Polsce. W swojej ofercie producent posiada również profile alu okienne drzwi drewniane, fasady z drewna i aluminium. Olbrzymie możliwości techniczne jak i produkcyjne, wspierane fachową wiedzą i doświadczeniem świetnie wyszkolonego zespołu firmy Drutex S.A, pozwalają na realizację nawet najtrudniejsze i najśmielsze zamówienia stolarki okiennej, drzwiowej czy też fasad, zarówno z PVC, drewna jak i aluminium.

Wysoki stopień izolacji termicznej, akustyczności oraz niezawodności czyni nasze profile pcv i okna pcv synonimem nowoczesnej technologii. W pełnej ofercie znajdziecie Państwo także rolety sprzedaż w atrakcyjnej cenie! Nakładane rolety z PCV to system zintegrowanych rolet wraz z oknem, możliwy do zastosowania wraz z ich montażem podczas budowy (warto sprawdzić zawiesia pasowe cleo polska) domu lub podczas wymiany okien. Kompatybilność występuje także w systemie rolet zewnętrznych. Bogata kolorystyka skrzynek, prowadnic i pancerzy oraz różnorodność napędów rolety i jej zabezpieczeń spełniają każde wymagania Klientów.

W naszym sukcesie znaczną rolę odegrało wdrożenie systemów Zarządzania Jakością: ISO 9001 oraz ISO 14001, których prawidłowe funkcjonowanie jest gwarantowane przez TÜV Management Service GmbH z Monachium.

Pracując nad ciągłym doskonaleniem świadczonych przez DRUTEX S.A. produktów i usług, szczególnie skoncentrowano się na dążeniu do oferowania najwyższej jakości produktów oraz redukcji czasu realizacji zamówień oraz dostaw do Klientów. W chwili obecnej DRUTEX S.A. oferuje doskonałe jakościowo wyroby oraz wysoko konkurencyjne terminy na ich dostarczenie do dowolnej lokalizacji znajdującej się na terenie krajów Unii Europejskiej.

okna

Autor: Firma OknoPlus
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/vermont%2001.jpg

Produkcja stolarki okiennej i drzwiowej prowadzona jest obecnie na liniach technologicznych wyposażonych w najnowocześniejsze maszyny renomowanych zachodnich firm: austriackiej LISEC i Technoplast czy też niemieckich: RAPID-URBAN, HAFFNER oraz WEINIG.

Szukasz drzwi drewniane producent – dobrze trafiłeś na Drutex.

Drzwi drewniane w systemie Softline zrobione z drewna sosnowego i meranti spełniają nie tylko oczekiwania estetyczne, ale również wymogi budowlane. Znakiem rozpoznawczym dla profilu Softline są nietuzinkowe, opływowe kształty, o gładkiej i lśniącej powierzchni. Kształty owe dają swoim użytkownikom bardzo duże korzyści i możliwośći.

Cała Konstrukcja drzwi zewnętrznych Softline zrobiona jest z drewna sosnowego lub meranti klejonego trójwarstwowo o grubości 68 mm. Oferujemy również okna drewniane sosna z bardzo dużą różnorodnością kolorów – pełna paleta RAL, oraz lazurów z widoczną strukturą drewna.Ponadto żywotność stolarki wydłuża impregnacja i gruntowanie. Wszystkie nasze powłoki malarskie są przyjazne dla środowiska. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Recent Posts

Leave a Comment