Jak doposażyć magazyn

 In Przemysł
Sporo przedsiębiorców posiadających firmy trudniące się handlem staje przed problemem przechowywaniaproduktów. Wynajęcie czy kupno powierzchni magazynowej to koszt, z którym niewątpliwie liczą się przy określaniu budżetu. Oczywiście rozwiązaniem są regały. W zależności od zapotrzebowania dobrze jest zapoznać się z ofertami na regały paletowe, regały półkowe, regały wysokiego składowania, a jeśli wynajęliśmy bardzo wysokie pomieszczenie magazynowe – antresole magazynowe.

magazyn

Autor: inplusPR
Źródło: www.inplusPR.pl
Regały paletowe są najbardziej popularne dlatego, że asortyment najczęściej właśnie na paletach dostarczany jest do magazynów.

Ten artykuł posiada ciekawe dane na opisywany temat, ale jeżeli masz chęć poznać podobne aktualności, to szczegółowo przeanalizuj solidne informacje (http://ambroexpress.pl/wysylka-zderzaka/).

właściwie nie ma znaczenia jakiego rodzaju są to palety. Dziś technologia pozwala dopasować regały paletowe wymiary do zapotrzebowania każdego klienta. gdy produktów nie otrzymujemy na paletach a na przykład w skrzynkach najbardziej odpowiednim rozwiązaniem będą regały półkowe nedcon. Jest to wyjście lepsze dla przedsiębiorstwz małymi powierzchniami magazynowymi, zajmujących się raczej handlem detalicznym, którym nie potrzeba ogromnej powierzchni na asortyment.

Do tej pory przestrzeń magazynowa często była marnowana z racji braku możliwości zagospodarowania jej „w górę”. pozwala to na rozwój technologii i coraz lepsze regały wysokiego składowania nedcon. to rozwiązanie umożliwia wykorzystanie przestrzeni nawet do 30 metrów wysokości. Oczywiście, regały wysokiego składowania wymagają posiadania urządzeń podnośnikowych. Jeśli nie posiadamy takiego sprzętu lub nie możemy w niego inwestować – postawmy na antresole magazynowe. To kolejna kondygnacja w magazynie, do której dostęp mamy bez konieczności korzystania z dodatkowych sprzętów.

odpowiednie urządzenie powierzchni magazynowej pozwoli nam zachować najlepszą organizację, wykorzystać najlepiej jak to możliwe posiadaną przestrzeń, a dzięki temu unikniemy dodatkowych stresów. bez względu na to czy zdecydujemy się na regały paletowe, regały półkowe, postawimy na regały wysokiego składowania czy może antresole magazynowe – najważniejsze jest by urządzenie magazynu (malowanie hal) odpowiadało jak najlepiej potrzebom firmy.
Recommended Posts

Leave a Comment