Do jakich krajów latamy na wakacje last minute?

 In Podróże i turystyka
W okresie letnim każde biuro podróży ma w ofercie wczasy last minute. To świetna sprawa – pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a dodatkowo ta nutka niepewności – bo właściwie może się wydarzyć tak, że ciekawa propozycja pojawi się w ciągu godziny, a za parę godzin będziemy wylatywać na wakacje.

Mnóstwo osób planuje właśnie w ten sposób podejść do zorganizowania wyjazdu. Pakują walizki, biorą wolne w firmie i siadają do komputera by znaleźć biuro podróży i najlepszą okazję. Zależnie od preferowanego kierunku trzeba wpisać w wyszukiwarkę właściwe hasło. „Last minute Hiszpania” – na przykład. I natychmiast zobaczymy w odpowiedzi sporą listę. Jeśli idzie o Hiszpanię, to najpopularniejszym kierunkiem pozostaje Majorka. Wakacje tam możemy spędzić już za 1400 złotych.

A „last minute turcja”? Tu oferty są jeszcze bardziej konkurencyjne. Siedmiodniowy wypoczynek w imprezowym zagłębiu Turcji – Bodrum może kosztować nas tylko 800 – 900 złotych. Czy to nie świetna oferta? Warto przeczytać kilka propozycji – bywa, że różnią się znacząco. Za taką samą cenę w jednym hotelu dostaniemy wakacje all inclusive, a w innym, o podobnym standardzie – tylko śniadania. Zapamiętajmy na czym nam najbardziej zależy – czy wolimy hotel blisko plaży, czy może być dalej, za to z całościowym wyżywieniem.

Jeśli chcesz poznać większą ilość informacji na omawiany temat – odsyłam do strony, gdyż znajdziesz na niej szczegółowe dane, które wyjątkowo Cię zafascynują.

To drobnostki, ale właśnie takimi elementami różnią się oferty.

No i zostaje jeszcze jeden kierunek: „last minute Egipt” – to wciąż najpopularniejszy kraj na wypoczynek dla Polaków. Wspaniała pogoda, całkiem niedrogo no i naturalnie piramidy, Sfinks, pustynia. Gdy znudzą nam się kąpiele słoneczne na sto procent będziemy mieli co robić. wakacje w Egipcie są też konkurencyjne jeśli idzie o cenę. Tutaj już za 900 złotych możemy spędzić siedem dni w czterogwiazdkowym hotelu w wariancie all inclusive.

Nie dziwi zatem, że wycieczki last minute są tak popularne, skoro za stosunkowo małe pieniądze można spędzić cudowny urlop w bajecznym miejscu. Zapamiętajmy tylko, by biuro podróży, które wybierzemy, było pewne.
Recommended Posts

Leave a Comment